Днями ТОВ «Мікрокредит» запустила в роботу нову можливість для наших нових і постійних клієнтів. Ми робимо все, щоб клієнту було з нами зручно і комфортно. Тому ми постійно вдосконалюємо наш сайт, де Ви завжди можете переглядати найактуальнішу інформацію.

        Тепер Ви зможете задати будь-яке питання, яке Вас цікавить Online консультанту. Якщо Ви з якої-небудь причини не можете зателефонувати нам, щоб дізнатися інформацію про кредитування або про Вашому чинному кредиту, то Ви зможете написати нам своє питання. Чат з Online консультантом можна побачити внизу будь-якої сторінки нашого сайту. Наш консультант Вам обов'язково допоможе і підкаже, швидко і доступно.

 

       

        callbackАле якщо ж Вам все-таки зручно спілкуватися по телефону, а на рахунку як на зло закінчилися гроші, то Ви зможете залишити свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо. Натиснувши «кнопку зв'язку» вписуйте свій номер телефону і протягом 30 секунд наш консультант зателефонує Вам.

         За допомогою встановлених на сайті віджетів, Ви можете вибирати для себе зручний варіант зв'язку з нами, для того, щоб дізнатися необхідну інформацію.