ТОВ «Мікрокредит» відрізняється від багатьох інших банківських організацій тим, що видає вигідні кредити для споживачів ще й для широкої вікової категорії. Наші клієнти: від студента до пенсіонера. А найголовніше, що вигідні умови для кредитування у нас може отримати кожен.

        Але детальніше давайте поговоримо про видачу кредитів клієнтам пенсійного віку, так як є багато питань і заперечень. У нашій країні вважається, що розмір пенсії не дозволяє пенсіонерам користуватися кредитами. Скажімо Вам чесно, це вже давно в минулому, на сьогоднішній день багато пенсіонерів підробляють або мають додатковий заробіток від здачі в оренду квартири, кімнати або гаража. І в іншому, у кожного свої достатки і можливості і до кожного клієнта ми знаходимо свій підхід. І такий клієнт, як пенсіонер так само цікавий фінансовій організацій, тим що він відповідальний і сумлінний. Таким чином, багато пенсіонерів співпрацюють з нами вже протягом 5 років, беруть кредит на вигідних умовах.

        Для наших клієнтів, в такому чудовому віці, ми пропонуємо зручні терміни і платежі, з урахуванням дати видачі пенсії або доходів від додаткової роботи. Ми даємо можливість платити раз на місяць, на терміни від 4 до 12 місяців. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на гарячій лінії: 0 (800) 30 60 50 (дзвінки по Україні безкоштовні).

        У ТОВ "Мікрокредит" є зручні умови заповнення заявки на кредит - наші фахівці виїжджають на дім до клієнта (за бажанням). Таким чином, Ви економите свій час, і приїжджаєте в офіс вже для підписання договору. Так само Ви можете залишити запит через "Онлайн заявку" на нашому сайті або ж знайти найближчий до Вас офіс в розділі «Контакти».

index