Щорічно, в Україні це свято відзначають в останню неділю червня. Цей день символізує молодість, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху її становлення, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики.

          Юність і молодість - це прекрасні і пам'ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. В першу чергу ТОВ «Мікрокредит» підтримує молодь відкритими вакансіями в більш ніж ста містах України. І навіть якщо ти студент, якщо тобі потрібна робота на пів дня і ти шукаєш свій старт в роботі. З безкоштовним навчанням, прекрасними фахівцями і наставниками, молодим людям відриті двері, не вимагаючи при цьому величезного досвіду роботи за плечима.

          А так же ТОВ «Мікрокредит» довіряє нашому молодому поколінню і з 21-го року видає невеликі кредити для своїх цілей. Дає можливість самостійно планувати свій бюджет з урахуванням платежу по кредиту, при цьому наші фахівці підбирають зручний термін кредитування і розмір платежу.

          І трохи історії: 22 червня 1994 року, незабаром після розпаду СРСР і здобуття Україною незалежності, перший президент України Л.М. Кравчук, «на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України», підписав указ «Про День молоді», який наказував відзначати його на Україні щороку в останню неділю червня.

          Традиційно до Дня молоді 60 молодих українців нагороджуються премією Кабінету міністрів за особливі досягнення у розбудові України. Це молоді вчені та науковці, виробничники, спортсмени, військові та молодь, яка виявила особистий героїзм і мужність. Але цей день для молодих людей - це не тільки привід для свята, це ще й час задуматися про найкращі реалізації свого потенціалу для благополуччя самого себе, своєї сім'ї, своєї країни.