За останніми даними, приблизно 20% кредитів наші клієнти беруть на лікування і ліки. Такий вагомий відсоток нараховується в зв'язку з нашою платною медициною, яка тільки вважається безкоштовною. ТОВ «Мікрокредит» є рятівним колом в ситуації, що склалася, коли гроші на лікування потрібні терміново. А якщо клієнт у нас брав кредит раніше, навіть мінімальну суму, він може скористатися особливими умовами з мінімальною переплатою за кредитом.image 1 556

          Тут же виникає питання: Чи будуть якісь зміни в медицині найближчим часом? МОЗ розраховує, що Рада таки прийме нові закони, які дозволять реформувати систему охорони здоров'я. У стратегії реформування пропонується відкоригувати 49 статтю Конституції, яка, власне, і гарантує нам безкоштовну медицину. Аргументи: все одно за фактом доводиться платити за все.

          МОЗ також планує розробити мінімальний список медичних послуг, які будуть фінансуватися за рахунок держави. Держава нарешті визнає: повноцінної безкоштовної медицини в Україні немає. Будуть тільки певні базові безкоштовні послуги. Для платних послуг обіцяють єдиний прейскурант. Наприклад, цифровий рентген може коштувати 250-300 грн, УЗД черевної порожнини - 300-450 грн, кардіограма - 120-150 грн, консультація терапевта - 150 грн. Якщо мова йде про операції, розцінки можуть різнитися залежно від регіону - в Києві, зрозуміло, дорожче.

          Але, незважаючи на весь цей складний переломний процес в медицині, на минулих вихідних усі співробітники охорони здоров'я відзначали день Медичного працівника. І ТОВ «Мікрокредит» так само вітає всіх медиків і передає величезне спасибі за велику кількість сил і часу витраченого на те, щоб ми з вами були здорові і щасливі.