164986        

        У цей день багато країн відзначають чудове літнє свято - День захисту дітей. В Україні так само це свято дуже популярние, і не дивно, так як діти радіють першому дню літа і закінчення шкільних уроків.

        На сьогоднішній день багато дітей потребують захисту і підтримку не менше, ніж раніше. Завдання свята - звернути увагу на проблеми дітей, особливо на дітлахів, які залишилися без батьківського піклування і які вимушені проживати в неблагополучних сім'ях. Організатори святкових заходів намагаються 1 червня не тільки підготувати розваги та конкурси для малюків, а й зробити все можливе, щоб дорослі зрозуміли, що ніхто крім них не може допомогти дітям.

        Слідуючи гарної, вже нашої, традиції, ТОВ «Мікрокредит» вітає дітей з різних куточків України. У місті Бердичів наші співробітники привітали діток, які вчаться і проживають в спеціальній загальноосвітній школі - інтернат. Діти сироти від 3-х до 15 років з пороком розвитку (ДЦП та інші хвороби) виступали для наших співробітників і показували свої таланти.

image

image1

       

 

 

 

 

 

 

 

 

       А наші співробітники, які працюють в місті Чортків, вручили подарунки від ТОВ «Мікрокредит» діткам з Чортківського комунального центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Дорога в життя». Нашій організації завжди приємно отримувати дитячі посмішки і приносити радість в таке чудове свято захисту дітей. Нашим прикладом ми хочемо розбудити думку про те, що не варто забувати про турботу і любов до дітей.

3image          2image             

 

 

 

 

 

 

 

       У місті Тернопіль наші співробітники привітали діток, які проживають в обласному комунальному будинку для дітей шкільного віку "Сиротинець". І в цей день отримали безліч радості, посмішок і натхнення від спілкування і щасливих облич дітей.

Lzn5yyVvh2M