Цените семью — это счастье большое,
Когда тебя любят все, ценят и ждут.
Храните семью — это чудо такое,
В котором живут доброта и уют.

       

         138px Международный день семей ЭмблемаНе всі в наш час знають, що 15 травня відзначають «Міжнародний день сім'ї». Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН, а сталося це 20 вересня 1993 року. Свято "Міжнародний день сім'ї" був створений з метою залучення уваги широкої громадськості до проблем сім'ї, яких сьогодні існує велика кількість.

        Сім'я є одним з найважливіших інститутів суспільства і самою першою сходинкою соціалізації людини. Міжнародний день сім'ї дозволяє нам зайвий раз замислитися про важливість сім'ї в нашому житті і проявити увагу до близьких людей. Адже без них наше життя було б порожнім і безрадостним. Основним призначенням сім'ї можна назвати народження і виховання дітей. Дуже важливо, щоб сім'я була міцною. В сім'ї дитина вчитися осягати секрети спілкування між людьми, вчиться любові і турботі. Через сім'ю від одного покоління до іншого передаються мудрість і знання. Установі даного свята сприяла заклопотаність світової спільноти тим становищем, в якому опинилася сучасна сім'я.

        На сьогоднішній день не всі сім'ї вміють управляти фінансами, тобто сімейним бюджетом. Але це не той випадок, коли потрібно переживати, тому що є багато статей і фахівців, до яких ви можете звернутися з цього приводу. ТОВ «Мікрокредит» це та компанія, в якій працюють хороші консультанти з фінансів і кредитування. Маючи потребу в грошах або ж наявність не зручного і дорогого кредиту, ваше завдання номер один - звернутися до фінансової компанії «Мікрокредит». Де ви зможете отримати повноцінну консультацію, і якщо буде потреба, зможете взяти кредит, для поліпшення свого фінансового стану. Взявши зручний, простий кредит без додаткових оплат, з помірною відсотковою ставкою. Щоб підтвердити сказане, ви можете зателефонувати нам на гарячу лінію 0 (800) 30 60 50 (дзвінки безкоштовні по Україні) або прийти в найближче відділення для консультації.