robotaМайже кожен із нас, хоч раз у житті, займався пошуком роботи. І що цим роботодавцям потрібно? Майже кожен роботодавець впевнений, що по всім критеріям, люди мають працювати від 24 до 45 років, при цьому не мати сім'ї, дітей, не хворіти та й ще мати неймовірний багаж у вигляді досвіду роботи.

Чи це не так? Наприклад, ви студент, чи тільки що отримали диплом. Ні, ви не підходите, бо молоді, й досвіду роботи немає. А якщо ви ще жінка, то взагалі, категоричне ні, бо будете народжувати... Якщо ж перший етап працевлаштування вам вдалося здолати, то після декрету, ви теж “не ліквід”. Бо маленькі діти, це лікарняні. Кому треба такий працівник. І ось життя добігає до 45 років. Наче молоді, завзяті, але ні. Для роботодавця ви старі та мислення у вас вже не таке. Про пенсіонерів взагалі мови й бути не може. Все — крапка.

І тут постає питання: “Що робити?” і “Як заробляти на життя?”.

ТОВ “Мікрокредит” одна із не багатьох компаній, в якій один із головних критеріїв підбору персоналу — є бажання працювати. Нам не потрібно, щоб ви пили каву на офісі, марнуючи свій час, тому в нас є вакансії, які дозволяють працювати в ті години, коли вам зручно. Це підійде й студентам, й пенсіонерам, і мамам в декреті, і навіть тим, хто може поєднувати декілька робіт одночасно.

В нас ви отримаєте такі важливі знання та уміння, які допоможуть в майбутньому на новій посаді у нас, або на іншій роботі.

Вакансії відкриті майже в кожному місті. Тому підходьте на відділення у вашому місті та приєднуйтесь до нашої універсальної команди “Мікрокредит”.