vartoznatuБанківська система, як і будь-яка інша працює по певному принципу. Кожен клієнт, який звернувся в установу є потенційним клієнтом. І не важливо, чи це оформлення картки, чи депозиту, чи кредиту.

Зараз населення зацікавлене більше в отриманні кредиту, ніж в розміщенні депозиту, тощо. Банки при оформленні кредиту проходять з клієнтом певні етапи для затвердження кредитної суми. Одним із найважливіших етапів є виявлення фінансових надходжень та фінансової стабільності клієнта. Ваші доходи мають бути стабільні та підкріплені довідкою. Банки не цікавить додатковий заробіток, не офіційні джерела надходжень та допомога родичів. Тому при зверненні в банк ви маєте працювати офіційно.

Другий важливий момент, на який банк звертає увагу, це ваша кредитна історія. Навіть якщо дуже давно ви мали проблеми із погашенням кредиту, але зараз у вас все стабільно, ваш кредитний рейтинг падає в рази. Кожен банк буде розглядати вас на рівні потенційного не платника. З цього випливає, що перш ніж звернутись в банк ви маєте зважити всі ці нюанси.

ТОВ “Мікрокредит” працює вже багато років на ринку кредитування. Основним пріоритетом нашої компанії є якісне кредитування населення. При прийнятті рішення ми враховуємо всі джерела ваших надходжень, а також більш лояльно розглядаємо вашу кредитну історію. Треба зауважити, що ми враховуємо всі поточні кредити, для того, щоб клієнт не потрапляв у боргову яму, а мав можливість сплачувати кредит вчасно із найменшим борговим навантаженням. Знаючи всю правду про клієнта ми допомагаємо підібрати оптимальні умови оплати. Нас зовсім не бентежить, якщо ви берете кредит, щоб повністю закрити зобов'язання в іншій установі. Адже відсоткові ставки можуть дуже різнитись. А деякі онлайн кредити лише беруть відсоток за користуванням коштами, при цьому сума основного боргу не змінюється.

Тому, ми, як компанія з лояльними умовами та таким же ставленням до клієнтів пропонуємо розв'язувати будь-які питання разом. Бо “Мікрокредит” - це більше, ніж гроші.