potribna fin dopЛіто вступило у свої володіння і життя знову починає набирати шалений темп. Нещодавно всі переживали щодо недуги, який охопив не тільки Україну, але й світ в цілому. При згадуванні слова “карантин” у всіх холод пробігає по шкірі.

Ще б пак. Карантин змусив нас не тільки переосмислити життя, він вніс значні корективи. Багато сімей на той час залишилися без роботи, тому всі заощадження витрачались на елементарні речі. І тепер так сумно, що кошти, які збирались на ремонт, відпочинок, подорожі, ювілеї витрачені не за тим призначенням. Це добре якщо вони були... Багато людей залишилися віч-на-віч із проблемами, тому питання виживання для них відчувалось набагато сильніше.

Ми весь час намагались вас підтримувати фінансово протягом всього карантину. Наші клієнти сплачували платежі по мірі можливості, а пеня і штрафи були скасовані взагалі. Бо лояльне ставлення для клієнтів — це один із ключових позицій нашої компанії.

Але що робити зараз? Плани були побудовані, фінанси відкладені, а тепер і цього немає. Не відкладайте своїх планів на завтра. Адже ми готові надати вам фінансову допомогу вже сьогодні. Наші офіси працюють у звичному режимі. Онлайн сервіс теж завжди під рукою. Літо - це час здійснення мрій. Почніть втілювати їх у життя негайно!